Jdi na obsah Jdi na menu

Americký bezsrstý teriér/American Hairless Terrier

 

aht-na-gauci-zmenseno.png

MÁME POTVRZENÉ KRYTÍ !!! 

MATING CONFIRMED !!!

Flekatá miminka se nám narodí v druhé polovině března. Zatím jsme neměli moc štěstí na nahaté holčičky, tak doufáme, že tentokrát se nějaká ta nahotinka narodí také. Náš Majký (Iceman) je import z USA a maminka (Karolinka) z Ruska. Jsou klidnější povahy, ...na temperamentní amíčky.Oba milují lidi ( sednou si vám do klína a už se jich nezbavite). Oba naši amíčci mají zdrav. testy negativní. Majký je nositelem mnoha výstavních titulů. Oba jsou standardní velikosti, Karolínka měří 36 cm a Majký má mezi 38/39 cm. Je jediným pejskem v mé holčičí smečce a náležitě si toho užívá.
Tak nám držte palce ... ať se v naší chovatelské stanici zadaří.

  We have mated!
Spotted babys will be born in the second half of March 2018. Until today we haven´t had lots of luck for naked girls, also we hope, that for now naked will born too. Our Mike (Iceman) is import from USA and mother (Karolina) from Russia. They are more equable nature ...for more temperament AHT. Both of them love people (they sit down to your lap and they never left  ) Both of our AHT have health tests negative. Mike is holder lots of show tituls. Both are standart size. Karolina has 36 cm and Mike between 38/39 cm. He is only one dog in my girl's gang and properly he enjoy it. So cross your fingers for us....let we have succed in our kennel.

 

or20.gif

Rodiče/Parents of the litter "D":

WUDNSHU ICEMAN  x VOLODARSKIY VERNISAZH KAROLINA

potvrzeno-zmensene.png

mezernik-s-mym-logem.png

aht-miminka-zmenseno.png

1/. Všechna štěňátka jsou výhradně s průkazem původu!!!

2/. Bez složené zálohy je jakékoliv jednání o prodeji jen nezávazné a štěňátko může být nabídnuto i jinému zájemci.

3/. Pokud kupující dodatečně od koupě štěňátka ustoupí, je záloha nevratná. Je určena na pokrytí nákladů vzniklých  s dalším jeho držením a na kompenzaci ztráty či odložení prodejní příležitosti.

4/. Chovatel si ponechává právo odmítnout prodej kteréhokoliv štěňátka bez udání důvodu.

5/. Součástí prodeje je i chovatelský servis.